Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A külső merevlemezt nem...

A külső merevlemezt nem ismeri fel a gép, mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Egyik nap áramszünet volt és azóta nem ismeri fel a gép a külső meghajtót. Újra tettem az oprendszert, de így sem történik semmi. Az eszközkezelőben megjelenik amikor csatlakoztatom a géphez, de amúgy nem. Néha felismeri,kb. 10-20 perc múlva (csatlakozás után), de, ha újból kihúzom és vissza dugom, akkor megint nem ismeri fel. Kipróbáltam másik gépnél, ott gond nélkül működik. Rengeteg mindent kipróbáltam, de eddig semmi nem működött. Ja és sokszor befagy tőle az egész számítógép.
2012. júl. 30. 07:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Jól dugtad rá az USB-re? Próbáld meg másik porttal is. Nem lehet olyan fájlrendszere, amit a géped nem ismer fel, mert néha felismeri.
2012. júl. 30. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!