Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy lehet visszaállítani,...

Hogy lehet visszaállítani, hogy a monitoron ne oldalra dőlve jelenjen meg minden? 90 fokkal el van fordulva.

Figyelt kérdés
Nem tudom, mit nyomkodott el az unokaöcsém, de most jobbra kell döntenem a fejemet, hogy írni tudjak és az egeret is jól kezeljem. Totál informatikai analfabéta vagyok, az a lényeg, hogy a képernyőn minden jobbra dőlve jelenik meg. Bekapcsolásnál minden rendben, de ahogy beköszön a Windows és megjelenik az asztal, máris minden jobbra dől. Próbáltam a Ctrl + Alt + nyilak billantyűparancsot, de nem segít semmit, nem reagál rá a gép. Mit lehet ilyenkor csinálni? Próbáltam már az asztalon jobb egérgombbal a képernyőbeállításokat, de fogalmam sincs, ott mit kéne variálni. Találtam hasonló kérdést is, ott azt írják, a grafikus beállításoknál lehet beállítani, de nekem ott sem sikerült.

2012. szept. 25. 15:39
 1/2 anonim válasza:

Nekem Win7-em van és ott így lehet:

Jobb klikk az asztalra-> Grafikus beállítások-> Elforgatás-> Elforgatás normál állásba

2012. okt. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi, azóta már megoldódott. A Grafikus tulajdonságokba mentem, aztán megjelenítő beállításai, elforgatás engedélyezése és ott tudtam beállítani. Ekkor azonban valami baj lett a frissítésekkel, hullámos lett a képernyő, aztán ez a videó segített nekem:

http://www.youtube.com/watch?v=TlrNA1HXfNY


Visszaállítottam 5 nappal előbbire és utána már jó volt minden.

2012. okt. 8. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!