Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Gép összerakás profiknak. Ki...

Sakes kérdése:

Gép összerakás profiknak. Ki tud összerakni egy jó gépet jó áron?

Figyelt kérdés

Sok ehez hasonló kérdésem volt már.De mindig az volt az érzésem hogy nem a mximumot hoztátok ki.200k szánnék gépre.

Lesznek brutális kikötésem ha lehet mert volt egy kommentelő aki egész jó gépet dobott össze.16 gb memoria még nagyábol 5 évig legyen toppon játékok terén :D köszönöm előre is



2012. szept. 29. 13:14
 1/8 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
34%
kommentár nélkül...
2012. szept. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%

Ha értesz hozzá miért nem magadnak rakod össze?

Ha nem értesz hozzá (16 GB RAM-ból erre következtetek), akkor miért hagyatkozol a "megérzéseidre"? Elképzelted, amint valaki a monitor túloldalán sátánian kacarászik, a tenyerét dörzsölgetni, és mondogatja: "haha, ennyi pénzért 200 MHz-vel többet is kapna, de nem, jól kibabrálok vele"?

2012. szept. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
46%

"Lesznek brutális kikötésem"

"még nagyábol 5 évig legyen toppon játékok terén"

Persze...

2012. szept. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
2012. szept. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 algopirin ***** válasza:
0%

200k bazira nem sok ha esetleg úgy érzed nagy elvárásaid lehetnek.

Nagyképű vagyok tudom de 250-280 tol már talán érdekelne a dolog de kétlem megtudnád fizetni a munkadíjat is, és a nagyarcú okos megrendelőket meg inkább kihagyom.

2012. szept. 30. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 algopirin ***** válasza:

Amúgy meg csodálom mennyi és milyen profi módon írnak le konfigokat pusztán csak szívességből ilyen nagyarcú embereknek is.

"brutális kikötései lesznek, meg az az érzése hogy nem a mximumot hoztátok ki"

Amit szívességből leírnak az van ahol pénzbe kerül és fizetni kell érte vagy ha annyira tudod nézz utána napi szinten a hardwareknek legyen tapasztalatod és hajrá.

Lehet csak nekem csípi a csőrömet az ilyen...

2012. szept. 30. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Nagyképű vagyok tudom de 250-280 tol már talán érdekelne a dolog de kétlem megtudnád fizetni a munkadíjat is"

Igen, nagyképű vagy, csak tudnám mire. Nem mutattál akkora hozzáértést eddig ahogy láttam, hogy ekkora arcod legyen mindenhol. És még Hartot meg Pandát szidják ezért...-.-"


Abban viszont egyet értek, hogy a kérdező nem kicsit nagyképű, ráadásul ezt emberek tényleg jóakaratból csinálják.


"De mindig az volt az érzésem hogy nem a mximumot hoztátok ki"

Jó, meg látszik a hozzánem értséded, de arra nehogy vedd a fáradságot és belinkeld a kérdéseidet ahol is nem voltál elégedett, hogy lássuk is mi van.


"nagyábol 5 évig legyen toppon játékok terén :D"

Ezt tényleg a lehetetlen kategória.

2012. szept. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 algopirin ***** válasza:

"Igen, nagyképű vagy, csak tudnám mire. Nem mutattál akkora hozzáértést" stb. stb.

Nem éppen gépeket rakok össze, de ez mindegy úgy se fogom elmondani amerre én dolgozok ott a 250-300 tol indul egy gép de a 2millios se ritka az egy dolog mi se tudjuk megfizetni így alternatív megoldásokat keresünk mindig, játszani meg nem igen szokás rajta az is igaz.

"Szervizesekkel" meg nem versenyeznék legfeljebb ha van valami véleményem elmondom napi szinten az átlag hardwarek-el ők vannak jobban képben, de azért kíváncsi lennék pl. egy Tyan alaplapot honnan szereznél be vagy mit kezdenél vele.

Én is az alapokról indultam így azért láttam már ezt azt csak nekem más lett a melóm közben szinte köze nincs a legtöbb kérdéshez de ha majd lesz olyan ígérem neked szolok :)

Nekem csak csípte a szemem az egyed hozzá állása, szerintem igen is kussolhatna teljesen ingyen olyan információkat kap csak úgy ami amúgy valakinek a tudása esetleg a munkája és foglalkozik vele, nem kell megköszönni de ez már azért "Lesznek brutális kikötésem" kicsit sok így indítani.

Mire lesz brutális kikötése 200e forintos gépre meg hogy 5évig játékra, ugyan már...

És igen ez van én pénzt kérek ha okoskodó ügyfélnek kell "szakmai tanácsot" adni van hogy nem is keveset én abból is élek, de ezt is embere válogatja ha normális segítek ha tudok ha okoskodik semmi baj amíg ö fizet felőlem ha meg megunom valahogy kidumálom és oldja meg ahogy akarja.

Amúgy meg áldás s béke...

2012. szept. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!