Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a megoldás arra, ha...

Asd dsakp kérdése:

Mi lehet a megoldás arra, ha League Of Legends Bug Splattal kidob amikor indítanám a meccset? Hp pavilon g6 1213eh gépem van

Figyelt kérdés
2012. okt. 1. 07:08
 1/1 anonim válasza:

Sok minden.. Engem is ki szokott dobni.


Ezekre a megoldásokra én 2 lehetőséget tudok ajánlani.


1.

[link]


írsz 1 levelet és majd a Riot-nál megnézi valaki és válaszolni fog.. Nálam 1-2 nap mire válaszolnak de valakinél 1 hét is. A levélbe írd be hogy mi a hiba miért dob ki a Bug SPlant stb.


2. Repair Installation (Nálam ez működött 100%)


Mikor elindítod a játékot ( az asztalon rákattintasz a Play League of Legends-re) Akkor bejön a kis ablak ahol ki kell választani melyik szeróra akarsz felmenni és az az ablak jön be mikor patch-et szed le..

A jobb felső sarokban van 2 kis fogaskerék.. Katt rá és utána katt a REPAIR gombra.. Megvárod míg megjavítja és utána megint be tudsz rendesen játszani..

Remélem tudtam segíteni :)


Ha valami gond van még nyugodtan írj!


LoL Ingame: Alexinyo95 (SRV: EU WEST)

Xfire: kex95

2012. nov. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!