Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Számítógépemre Pendríve-ról...

Számítógépemre Pendríve-ról szeretném feltelepíteni a rajta lévő képeket Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
2012. okt. 2. 07:15
 1/7 anonim ***** válasza:

1.) Pendrive megnyit

2.) Cél mappa megnyit a gépen

3.) Pendrive-on kijelölöd a másolni kívánt képeket

4.) Áthúzod őket a cél mappába

2012. okt. 2. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

jó az amit az elsőke írt,ez csak kiegészítés ,

-pent rádugjuk a gépre,

-elindul egy maszatolás,aminek a végén a gép nagy okosan megkérdezi,hogy le akarjuk e játszani ami a penen van,válasz: Mégse

-Start-Sajátgép-pendrive,ezen kettőt kattintunk,ekkor már látni,hogy mi is van rajta,

-ezután már akár a balegérrel áthúzva az Asztalunkra is áttehetők a képek,

2012. okt. 2. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

1. Pentdrive-t bedugod az USB portba

2. Windows felismeri, vírusirtó ellenőrzi

3. Total Commanderben megnyitod az a portot, ott találod a fotóidat. Egyenként megnyitod, adsz nekik fájlnevet és lemented az Asztalra.

Dokumentumokban új mappát készítesz és oda behúzod az Asztalról. Kb. ennyi, én ezt teszem.

2012. okt. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csak azt nem értem,aki ennyit nem tud,annak minek a számitógép?Mit "tud" egyáltalán csinálni rajta.Bekapcsolni?
2012. okt. 3. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Te is voltál kezdő, lehet, hogy olyan, aki most tanulja.
2012. okt. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kedves 4/5 ha nem tudsz okosat mondani,ne szólalj meg.

A számítógépet nem csak bekapcsolni tudom. Itt bárki ,bármilyen kérdést feltehet. A sértegetésed túl lőtt a célon .

2012. okt. 5. 07:48
 7/7 A kérdező kommentje:
A többi választ köszönöm.Fényképezőgépről már töltöttem le képeket.Ahhoz volt utasítás.
2012. okt. 5. 08:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!