Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem indul a pc-ém. Bekapcsolás...

Kata kata kérdése:

Nem indul a pc-ém. Bekapcsolás után ki írja, újraindítás boot menü válasszak lemez vagy optikai meghajtó. újra inditok nyomok F11, semmi ugyanez a szöveg! Mi a megoldás?

Figyelt kérdés
már cseréltem ide kábelt,vinyót,billentyűzetet ugyan az az angol felirat. az F sorra is ugyan az! help!! köszi

2012. okt. 2. 11:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Vidd szervizbe, tápot vagy alaplapot kell benne cserélni.

[link]

"Még csak ki sem ír semmit!"

Ebben az esetben ellenőrizzük a kábeleket, csatlakozásokat! Ha ez nem elég, akkor alkatrészek cserélgetésével rábukkanhatunk a problémás alkatrészre, ami nagy eséllyel a tápegység vagy az alaplap lesz.

2012. okt. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

megvan a hunyó egy filléres gombelem amiben 3v helyett 1,2v

maradt!! köszönöm a segítséget mindenkinek!!

2012. okt. 2. 17:45
 13/14 anonim ***** válasza:

Én írtam az elemet. IBM Thinkpaddal ugyanez volt a bajom, egy kalap pénzt kért a szervíz, én magam kicseréltem benne.

Ha kicserélted, akkor újra be kell állítani a BIOS-t. Dátum és időt mindenképpen.

2012. okt. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

van egy másik dinóm is szintén asztali pc.abból kivettem az

elemet beraktam a másikba F2 bios-F10save-enter és már repült is! köszönöm!!!

2012. okt. 2. 19:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!