Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A számítógépem nem tudom...

HBii kérdése:

A számítógépem nem tudom milyen oknál fogva 10-15 perc után lefagy és nem tudok vele mit csinálni csak az újraindítás segít de aztán ugyan ezt csinálja. Nem tudom mi lehet a probléma újra is lett telepítve de ugyan úgy csinálja. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

2012. szept. 27. 20:41
 1/4 A kérdező kommentje:
Minden ventilátor működik, nem melegszik de nincs tippem h mi lehet a baj..:S
2012. szept. 27. 20:48
 2/4 anonim ***** válasza:

Hardver probléma lehet. Túlmlegedés, memóriaprobléma, alaplap hiba, videókártya probléma,merevlemez hiba és sorolhatnám.


Milyen gép? Asztali pc? Notebook?


Nézd meg a ventillátorokat ha pc, mindegyik működik-e.

Ha notebook, melegedik? Nézd meg a CPU hűtő megy-e, esetleg forró a gép alja.


A mervevlemez hibát a következő programmal ellenőrizheted.

[link]


A memória hibához memtest programot kell letölts és a gép indításánál kell elindítsd, lehet CD-ről, pendrive-ról, egyes Linux live cd-k, pendrive-ról is futtatható, tartalmazza a memtest programot.

2012. szept. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A kondició veszélyes de mit lehetne vele csinálni hogy jó legyen? ha most lett ujra teleitve is???
2012. szept. 27. 20:56
 4/4 anonim ***** válasza:

A merevlemez? Azonnal szerezz be másikat, illetve mentsd le az adataid.

Hiába telepíted újra a gépet, ha fizikálisan rossz a merevlemez.


Nincs mit tenni, ki kell cserélni a merevlemezt és mihamarabb ments le mindent. Vagy google drive-ra.


A firefox profilod lementéséhez használd a mozbackup programot.

2012. szept. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!