Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mekkora az a monitornagyság (...

Mekkora az a monitornagyság ( colban ) aminél nagyobbat már akkor sem vennétek, ha milliárdosok lennétek? ( téglalap alakú monitor )

Figyelt kérdés
Szóval, melyik az a nagyság amire még azt mondod, hogy wooow *-* milyen jó nagy ez a monitor, és mi az amire már azt, hogy... ez már túl nagy... -_-"
2012. okt. 4. 16:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Leckéd kész van már?
2012. okt. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Egy nagy monitor az NAGY,

A kicsi, megy KICSI. Melyik szót nem érted ?

2012. okt. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Ti hülyék vagytok?


Tanuljatok már meg olvasni ti retardáltak... az a kérdés, hogy nektek pl. a ha lenne pénzetek akkor vennétek-e mit tudom én, mondjuk 24colos monitort, vagy még ha lenne rá pénzetek akkor sem vennétek meg, mert az már túl nagy....

2012. okt. 4. 19:14
 4/9 anonim ***** válasza:
Ilyen kérdés meg smileyk után hívsz retardáltaknak minket? Na nehogy már a fika egye meg az óvodást!
2012. okt. 5. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mi vagyunk a hülyék ?

Ha tényleg sok-sok pénzed lenne, mivel közlekednél, egy 5-ös BMW- vel, vagy egy ócska Swift-el. Számodra ez kérdés?

Az eredeti kérdésedre visszatérve: Egy bizonyos méretig az ilyen eszközöket Monitornak, ezen méret felett pedig Tv-nek hívják. Ez sem véletlen. Nem csk a fizikai, és anyagi korlátok miatt nem jó a nagyon nagy kijelző, hanam az ez ember a szemével olyan nagy területet nem képes átlátni. Tehát: Egy félórányi játék, vagy netezés után , a szemed kiugrana a helyéről, mert annyira meg lett volna erőltetve.

Szívesen: Egy hülye.

2012. okt. 5. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Golan Trevize ***** válasza:

ha annyi pénzem lenne, nem vennék monitort.


vennék 16 db FullHD-s high-end projektort, és 4×4-es mátrixban vetíteném a képet a mozitermem vásznára.

2012. okt. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Azok hangulatjelek és azért írtam, hogy jobban értsék az emberek, hogy mit akarok, érdekes akiknek eddig megmutattak, korombéliek mind értették a kérdést... -.-"
2012. okt. 5. 15:44
 8/9 Golan Trevize ***** válasza:
túl öreg vagyok én már ezekhez az érthetetlen krikszkrakszokhoz...
2012. okt. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Értjük mi a kérdést, csak hülyeség.
2012. okt. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!