Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Cib internetbank: "Az Ön...

Cib internetbank: "Az Ön böngészöje nem támogatja a Java kisalkalmazások futtatását" Mozilla, és Chrome nem engedi, Explorer-ben használható, de nem tudom a bizonylatot nyomtatni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2012. okt. 5. 11:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Vezérlőpultban Java Control Panel (gőzölgő kávéscsésze), itt le kell cserélned a régit. Töröld és töltsd le ezt:

[link]

2012. okt. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi!
2012. okt. 5. 14:04
 3/4 anonim válasza:
Nekem akkor sem működik ha felteszem a legújabb verziót Firefox alatt... Egy oldalon valami symlinket írnak amit be kell adni a mozillának, de gőzöm sincs, hogyan kell :-)
2012. dec. 6. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Sziasztok!


Ha az új verzió telepítése nem oldja meg a problémát, akkor csináljátok a következőt:


1.Menjetek a Vezérlőpultba

2.Keressétek meg a Java kategóriát, majd kattintsatok rá (ha nem látszik, akkor a jobb felső sarokban kattintsatok a nézetre és válasszátok ki a kis ikonokat)

3.A megjelenő ablakban kattintsatok a Security(biztonság) fülre és húzzátok le a csúszkát a Medium(közepes) szintre.

4.Kattintsatok az Apply(alkalmazás) majd az OK gombra.

5. Indítsátok újra a böngészőt és elvileg működni fog.


U.i.: Én a netbankolás után egyből vissza is állítanám, biztos, ami biztos.


Remélem Nektek is működni fog! :)

2014. jan. 20. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!