Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows Vista bekapcsolási...

Windows Vista bekapcsolási problémák? FELPONTOZLAK! Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Sziasztok. A gépem gyorsan betölti a Windows-ot, de mikor beírom a jelszót, utána eléggé lassan indul be. / de olyan 10 perc után megint villám gyors/ Már szabályoztam is, hogy a rendszerrel csak a legfontosabb programok induljanak, már kitisztítottam a gépet Ccleanerrel, defragmentáltam... de még mindig a bekapcsolásnál kell vári 5 percet, hogy teljesen elinduljon a gép. Mit lehet tenni, hogy gyorsan induljon be?

2012. okt. 7. 07:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak fél megoldás, de leállítás helyett hibernáld a rendszert, így az indítás felgyorsul. A hibernálás során a gép lekapcsol ugyanúgy, de menti a ram tartalmát a merevlemezre, bekapcsoláskor pedig visszatölti azt.
2012. okt. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi, megpróbálom : )ment a zöld kéz :)
2012. okt. 7. 09:45
 3/5 anonim válasza:

Jelszó beírása után ? Van más fiók is ? Mert ha nincs akkor próbáld meg úgy,hogy kevesebb dolog legyen az asztalon.

Legyen mappákban.

És ha van másik fiók akkor ott is ugyan ezt csinálja ?

2012. okt. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

beírom a jelszavam, és utána lesz lassú a gépe gy darabig. aztán felgyorsul..

csak egy felhasználói fiók van... én vagyok a rendszergazda.

nincs sok dolog,az asztalon, de linkeltetem gy képet : [link]

2012. okt. 8. 16:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Tudod, le kéne szedni jobb oldalról azt a sok minialkalmazást. (processzorfigyelő,m óra... stb) Nekem is Vistám van és ott ez lassította le.
2014. márc. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!