Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Laptop angol billentyűzet?

Laptop angol billentyűzet?

Figyelt kérdés
Ha veszek egy laptopot angol billentyűzettel, akkor elég vennem hozzá egy gyári magyar billentyűzetet és minden gond nélkül használhatom miután kicserélték?

2012. okt. 9. 16:51
 1/1 coopper ***** válasza:

Szia.


Ha a nyelvi beállitás magyarra van állitva akkor igen.


Egyébként az eredeti angol billenytyűzetet is használhatod magyarként, ha tudod, hogy hol vannak az ékezetes betűk illetve a speciális karakterek. (és a nyelvi beállitás magyarra van beállitva)


Illetve ha veszel egy sima magyar USB billenytűzetet (kb 2000 pénz) azzal is használhatod a laptopodat, ha a nyelvi beállitás magyarra van állitva. Mivel egy laptop billenytűzet szerintem sokkal drágább olyan 9000 pénzre saccolom, ezt a módszert is érdemes megfontolni.


Nekem pl. Angol billenytűzetem van azzal irok. Váltogatom a nyelvi beállitásokat Magyar, Angol, Magyar, Angol, attól fűggően, hogy mit hol találok meg.


Sok sikert.

Üdv.

2012. okt. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!