Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egyik telephelyünkön láttam...

Egyik telephelyünkön láttam egy olyan szám.gép asztalt, amibe a monitor úgymond bele volt süllyesztve. Milyen számítógépasztal ez?

Figyelt kérdés
Vagyis az asztal lapja egy picikét kb . 5-10 fokban meg volt döntve, és a monitort úgy láttam magam előtt mint ahogy egy könyvet is leteszek. Sajnos nem tudom érthetőbben leírni. Valaki tudja, hogy hol lehet ilyet kapni? Vagy hogy hogy hívják, hol keressem? ( cégnél nem tudták megmondani, honnan van)
2008. máj. 20. 18:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Sajnálom, ha válaszom nem oldja meg a gondodat, de talán segít, elindít téged a megoldás irányába. Nekem is volt hasonló elképzelésem kb másfél évvel ezelőtt, és bár van asztalos és lakatos vénám, asztalos haverom, mégsem tudtam többszöri modellezéssel sem praktikusan és esztétikusan megoldani ezt. Aztán a dolgot eltettem későbbre, és vettem egy laptpot. A hátulját megemeltem 2,5 centivel, és 10 perc használat után rájöttem, hogy az különleges lett volna, ez meg praktikus lett. Azóta így használom, és meg vagyok elégedve. Jó munkát, hello !
2008. máj. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!