Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért szaggat a Penumbra...

Silverz123 kérdése:

Miért szaggat a Penumbra Black Plague játék?

Figyelt kérdés

A kérdés a következő:

Miért szaggat a játék?? Minden alacsonyra van véve (grafika)

De a baj nem az,hogy olyan szokásosan szaggat,hanem a képernyő felső részéről töltődik mindig a kép...Foggalmam sincs,hogy miért,doom3-nál is így tölti a képet de például Call of Duty 4-nél már nem...Foggalmam sincs mi a baja..

Gépem:

Processzor: 2.7 GHz AMD Athol

Videókari: Nvidia GeForce 7200 se

Op:Win7

Ha más infó is kellene a gépről(mert csak úgy tudsz segíteni) akkor írj és még írok ,de így nem tudom még hogy mi a fontos :/

Nah a lényeg: Szaggat a játék de nem olyan szokásosan hogy kevés az fps,hanem felülről töltődik be a kép kb 1-2 mp ként...Kérleek valaki segítsen..jah amugy ugyen ez a hiba van minden ilyesmi játéknál: Slende,Penumbra minden részénél,Doom 3..

De már ilyen cod4-hez hasonló játékoknál nem :/Ha több infó kellene akkor még írok csak írd meg hogy milyen gép infó kellene...



2012. okt. 19. 13:42
 1/2 Komplikato ***** válasza:

A képernyő szakasos kitétele két okból lehet, az egyik, hogy a V-sync ki van kapcsolva, a másik, hogy dög lassú a videokártya

A konkrét szaggatást viszont a HW PhysX támogatás teljes hiánya okozza szerintem. (Ahhoz GF8 a minimum.)

Esetleg az is lehet a szaggatás oka, hogy valamiért lassan tudja csak használni a kártya a rendszerramot, mert gondolom az sejted, hogy a gyári mennyiséggel el sem indulna egyik játék sem.

2012. okt. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A penumbra játékhoz kell PhyX? és hol lehet bekapcsolni a V-sync-t? De azt az egyet nem értem még, hogy a penumbra meg a doomnak sokkal kisebb a gépigénye mint a cod4-nek de a cod4 nem szaggat...:/
2012. okt. 20. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!