Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Csak én éreztem (a mostani)...

Csak én éreztem (a mostani) az őszi informatika érettségit nagyon nehéznek?

Figyelt kérdés
főleg az első feladatot.

2012. okt. 19. 17:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Leírnád-belinkelnéd nekem?
2012. okt. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
még nincsenek fenn a megoldások neten, szerintem holnap lesznek felrakva. ebből adódóan a feladatsor is valószínűleg akörül kerül fel.
2012. okt. 19. 17:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Nyugi, nem. Holnap reggel 8-tól érhetőek el egyébként a dokumentumok a hivatalos oldalon, viszont nem a normál listázásnál, hanem egy ideiglenes részen.


Szerintem egyébként az elsővel (ha a wordre gondolsz) nem igazán volt gond, én tabulátorokkal szórakoztam táblázat helyett a műveknél, ami inkább zavart az az Excel, Access... ott sem minden, hanem csak 1-2 feladat. Eléggé nehéz volt. Remélem a részpontokat megkapom.

Access-nél ha majdhogynem jó a feltétel, de nem ad vissza redményt, arra is kapok pontot?

2012. okt. 20. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szóval itt találjátok a javítókulcsokat, feladatsorokat:


[link]

2012. okt. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!