Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » CoD4 fps hiba! Mért van ez?

CoD4 fps hiba! Mért van ez?

Figyelt kérdés

Helló Mindenkinek! CoD4 fps hibám van! 91 fps-t ad pedig beírtam a konzolba hogy /com_maxfps 125 de csak 91-t ad. Meg az árnyékot és azt is kikapcsoltam a beállításokba! Mért van ez? Hogy tudnám megcsinálni?


Köszönöm előre is a válaszokat!:)



2012. okt. 21. 10:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Semmi baja, először is a beállításait ne piszkáld! Másrészt, csak ennyit bír a géped, így is szerintem maxon pörög! Harmadrészt: Mi a fészkes franchoz kell neked 125 fps? talán 250 Hz-es monitorod van? De még akkor sem tudna a szemed annyit látni, 40 fps-sel is bőven meg lehetnél elégedve, 90-nel meg végképp!
2012. okt. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hát meg vagyok elégedve 91 fpsel is de 125 az azért csak jobb mint 91 meg am se maxon pörög! Csak hát ha már eddig 125 volt akkor maradjon is annyi! Nem tudom mi baja lehet eddig egyik cfg-nél se csinálta...
2012. okt. 21. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!