Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » SM Buszvezérlő és PCI egyszerü...

Mercon kérdése:

SM Buszvezérlő és PCI egyszerü komunikációs vezérlő?

Figyelt kérdés
Az eszközkezelőben az egyéb eszközök fül alatt, ezt a két felkiáltó jeles "dolgot"találtam.Próbáltam rájönni de nem tudom mik lehetnek ezek...Hang van, kép van! Nem tudom hol lehet a probléma? Amúgy egy zsír új gépről van szó.Nemrég lett rakva rá Win7 prof 64bit és ha ez segit akkor ASUS P8H77-M LE az alaplapom... Megköszönném ha segitenétek!
2012. okt. 26. 00:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Alaplaphoz biztos kaptál drivereket valszeg nem ismerte fel és neked kell feltenni
2012. okt. 26. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De ha berakom az alaplapi cd-t akkor ott nagyon sok minden van amit lehet telepitgetni...és nem tudom hogy orvosolhatom a problémát ha nem is tudom hogy ez micsoda.. :/
2012. okt. 26. 00:54
 3/9 A kérdező kommentje:
Vagy rakjam az összes drivert fel? Azzal csak elb*** a gépet ... Segítsetek! :O
2012. okt. 26. 00:56
 4/9 anonim ***** válasza:
Van egy olyan a driver között hogy Chipset driver na azt kell felrakni és felismeri
2012. okt. 26. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mind 2 problémára megoldás?
2012. okt. 26. 00:58
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha nem találod tedd fel az összeset de ott kell lennie ne pánikolj nem lesz baja:)
2012. okt. 26. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen az a videókari csatolója
2012. okt. 26. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Komplikato ***** válasza:

Ez az egy spéci külön vezérlő van, mert feltételezem a chipset driver fent van ...

Supports LucidLogix® Virtu™ MVP Technology

Ez elég spéci, nem hiszem sokan használják, tetszőleges DX10, 10.1, 11 kártyák teljesítményét tudja összeadni amik a gépben vannak, azok külső összekötése nélkül. Tehát nem SLI vagy CrossFire, és nem feltétlenül játékra való.

2012. okt. 26. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem kell az alaplapi telepítőlemezről az összes driver-t feltelepíteni, az eszközkezelőben kattints jobb egérgombbal a problémás eszközre. Válaszd az illesztőprogram frissítése/illesztőprogram keresése a számítógépen lehetőséget, és add meg neki a CD lemezt. Ha szerencséd van, megtalálja a hozzá tartozó illesztőprogramot, bár ez nem mindig sikerül neki.
2012. okt. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!