Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan kell android alkalmazás...

Hogyan kell android alkalmazást készíteni?

Figyelt kérdés

Ötletem az van rengeteg, de arról fogalmam sincs, hogy hogyan kell megvalósítani.

Esetleg van ehhez valami program, vagy bármi más?

Vagy laikusként ne is próbálkozzam?

Láttam, hogy van már ilyesfajta kérdés, de ott nem-igen kaptam választ. Írják, hogy mi szükségeltetik (Eclipse IDE, telefon driver (ADB) és android sdk), de akkor lehet nem is kellene ezzel foglalkoznom, mert nem vagyok programozó???? :D

Esetleg vannak olyanok akik megcsinálnák helyettem? Persze erről részletesebben priviben....

Előre is köszönöm!



2012. okt. 28. 09:00
 1/2 Komplikato ***** válasza:

Hát nem ártana megtanulni első körben a JAVA-t, mert alap Android SDK leginkább azzal használható. De ha vannak tényleg jó ötleteid ... van nem egy Android fejlesztő magyar csapat, levelezd le velük, hogy kiváló ötleteid vannak, győzd meg őket és osztozzatok a hasznon. De ehhez tényleg nagyon kidolgozott ötletek kellenek ám!

Én a te helyedben turbó módban tanulnám a JAVA-t, van millió tutorial mindenféle nyelven a neten, meg van egy csomó Androidos tutorial is még magának a Google-nek is. Ehhez sokat kell ülni a gép előtt és pötyögni, de ez ezzel jár.

2012. nov. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítőkész választ!!!
2012. nov. 6. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!