Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan kell androidos alkalmaz...

Hogyan kell androidos alkalmazást készíteni?

Figyelt kérdés
Köszi a segítségeket :))
2012. febr. 15. 19:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Lehet natív és java alkalmazást írni. A java szerintem egyszerűbb. A kinézetet xml formátumú fájlban lehet felépíteni. Lehetséges hardveresen gyorsított 3D alkalmazások készítése OpenGL-ben.
2012. febr. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Kell hozzá Eclipse IDE, telefon driver (ADB) és android sdk. Nézz utána, hogyan tudod ezeket megszerezni és telepíteni.
2012. febr. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Esetleg segítenétek hol tudok ilyeneket találni?
2012. febr. 15. 19:57
 4/14 anonim ***** válasza:

Programozó vagy?

Egy mezei user?

Ha az első, akkor google és megtaláltad volna. Persze magyarázhatnád, hogy a programozó lusta.

Ha a második vagy, akkor először tanulgass.

2012. febr. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Mezri user. Egy, szerintem egyszerű alkalmazást szeretnék; csak tartalmi céllal, nem játék. Esetleg segítenél elkészíteni?
2012. febr. 15. 21:22
 6/14 anonim ***** válasza:

Figyelj, egy egyszerű alkalmazásban van kb. egy óra munka.

Ez nem sok.

De az előtte eltöltött hónapok/évek már nagyobb súlyt nyomnak a latba. És azok nélkül megcseszheted. Lehet gányolni valamit majdnem 0 tudással, de az nem lesz élvezhető.

Szóval szerintem inkább válogass a kb. 12 milliárd androidos App közül, vagy írasd meg egy hozzáértővel.

G.

2012. febr. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Csak nekem nincs programozó ismerősöm. :(
2012. febr. 15. 21:47
 8/14 anonim ***** válasza:
Mit gondolsz tartalmi célnak? Mihez kéne?
2012. febr. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Hát szöveg, meg kép
2012. febr. 16. 06:40
 10/14 anonim válasza:
írd meg pontosan mik az elképzeléseid, milyen programot szeretnél, hátha valaki megszán itt, és megírja neked :)
2012. febr. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!