Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit csináljak, segitsetek?

Mit csináljak, segitsetek?

Figyelt kérdés

Van gy web oldalam amin vannak illegális zenék és be tetem a google reklámját és most akarnak küldeni egy ellenőrző levelet amiben benne van a pin kód csak nem tudom hogy nem kapok valamien bírságot ha kiderül hogy az én web oldalam?


1000 látogató,oldal letöltés 12000,a web oldal olyan 2 hete működik és egyre nővégszik naponta 20-60 látogató



2012. okt. 28. 11:44
 1/5 A kérdező kommentje:
és még az oldal magyar én meg más országban lakok
2012. okt. 28. 11:46
 2/5 anonim ***** válasza:

Erre előre kellett volna gondolkodni. Nem csak azokat az oldalakat büntetik akik konkrét adatot tárolnak, hanem akik csak tárhelyekre mutató linket osztanak meg.


A Google reklám és a jog két dolog. Ha ők kizárják a letöltőoldalakra való reklámozást, akkor nem vehetsz részt a programban.

Ha pedig a szolgáltatónak bárki jelenti hogy te milyen oldalt futtatsz, nekik vagy törölni kell, vagy kiadni a regisztrátor adatait a jogvédőknek/hatóságnak ha kérik, amikor a törlési felszólításnak nem teszel eleget.


Miután a jogvédett művek terjesztése bűncselekmény, először azt gondold végig hogy mennyire számít a népszerűség elérése ilyen oldalakkal ahhoz képest, hogy mit vállalsz magadra a futtatásával.

2012. okt. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az előttem szólóhoz csatlakozom, annyi kiegészítéssel, hogy mielőtt bármit kiírsz ide, vagy máshova egy helyesírás-ellenőrzővel nézesd át, mert katasztrofális képet adsz magadról így.
2012. okt. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
bocsi a helyes írásom miatt
2012. okt. 28. 12:04
 5/5 A kérdező kommentje:
és köszi nektek válaszokat
2012. okt. 28. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!