Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hány megabites net számít...

Hány megabites net számít jónak, gyorsnak?

Figyelt kérdés
2012. okt. 31. 18:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Kinek mennyi. Ha csak böngészésre akarod használni a legkisebb is jó, ha nagy méretű állományokat akarsz letölteni, akkor nics az a sebesség ami elég lenne.


Ma már teljesen alapnak számít egy 10-15 megás net, azzal még a nagyobb állományok letöltése sem tart egy örökkévalóságig.

2012. okt. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Nekem 7 megabites van és gyors.
2012. okt. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Komplikato ***** válasza:

Kaphatsz jó pénzért akár 80 Mbites netet, nekem 20Mbit volt és az az igazság, hogy sosem tudtam kihasználni. Tehát játékhoz és ált. letöltéshez a 10Mbit már elég jó.

De persze attól is függ mennyi a valós állandó, mert testvérem 6Mbites előfizetése ilyen 256-512K között van, néha annyi sem. Az én 20/10-es digi előfizetésem meg általában vagy 20/40(!) volt. Akkor van értelme drágábbat venni ha meló miatt sok nagy fájlt kell fel és letölteni vagy ha sok HD videót nézel, töltesz.

2012. okt. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Anyunak 2MB-s volt (szerzodes szerint), es amikor elkezdtunk webcamerazni/chetelni, akkor a video/hang minosegen meglatszott, hogy a valos 1.2-1.3MB sebesseg lofutty. Volt valami akcio hogy ugyanannnyi havidijert 5MB, ami jelentosen gyorsabb, tiszta a kep, nem akadozik a hang. Neki erre (meg, hogy emilezzen) teljesen megfelel.

Nekunk 15MB van otthon, de valamit nagyon elszereltek, mer kulonbozo merok rendszeresen 25 es felette mernek, ami letoltesnel roppant elonyos, de netezesre, chatre a papir szerinti 15 is BOVEN eleg lenne.

2012. okt. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
És ismertek olyat akinek meghaladja a 200at vagy akár a 300at?
2012. okt. 31. 21:02
 6/9 anonim ***** válasza:
Ismerek, kulfoldon el, ceges net, 300 felett (fiber optic).
2012. okt. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nekünk 300 mbs a router.
2012. nov. 1. 13:10
 8/9 anonim ***** válasza:

Azért az két külön dolog, hogy mekkora internet sebességed van, és amúgy a hálózati eszközöd mekkora sebességre lenne képes.


Az alaplapra integrált hálózati kártyák is min. 100 megabitesek, ez még se jelenti azt hogy 100 megabites netem van. Akkora van, amekkorára a szolgáltatóval szerződtem.

2012. nov. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Akkor lehet rosszul fogalmaztam. :)
2012. nov. 1. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!