Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik a jobb? Egy használt...

Melyik a jobb? Egy használt iphone3 vagy egy új iphone4 clone? Sajnos eredeti, új iphone4-re nincs pénzem.

Figyelt kérdés
Lehetőleg olyanok írjanak akiknek van/volt iphone4 clone. Tényleg annyira rossz?

2012. nov. 1. 09:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy iphone klónnal semmit se lehet csinálni. Most már iphone 3-at se éri megvenni, de ha mindenképp iphone-t akarsz, akkor iphone 3gs.
2012. nov. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi:) és ebay-ről merjek rendelni? vagy inkább csak olyan magyar oldalakról mint pl. vatera vagy apród?
2012. nov. 2. 10:36
 3/6 anonim ***** válasza:

A clone nem olyan rossz mint ahogy írják. Sokkal rosszabb.

De ha nincs iphonera pénzed, akkor miért akarsz mindenáron egyet?

2012. nov. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Értem, akkor a clone kizárva.

Mert nekem sosem volt még olyan igazán jó telefonom (most már 3 éve hogy a samsung s5230-om megvan) és nekem tényleg csak arra kéne hogy rajta legyen pár játék, zene meg kép, tudjon viszonylag jól fényképezni és tudjak vele telefonálni meg üzenetet küldeni. Ja és ha van wifi akkor tudjak netezni. És erre szerintem egy használt is megteszi.:)

2012. nov. 4. 11:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor már vegyél újonnan egy androidos telót, 50-ért már lehet kapni Sony Xperia U-t.
2012. nov. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
értem,köszi.
2012. nov. 5. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!