Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom megkülönböztetni...

Hogyan tudom megkülönböztetni az eredeti is a 'clone' IPhonokat?

Figyelt kérdés
Most fogok venni egy (használt) IPhone-t, hogyan tudnám megnézni, hogy nem-e clone?

2012. okt. 22. 11:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Ránézésre, vagy bekapcsolod és egyből feltűnik. Általában a klónok: gyenge műagyag külső, kis tömeg, gyenge kijelző, nem iOS, csak valami szar hasonló...
2012. okt. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszi


És ha Postán rendelem? Garancia nélkül.. és kiderül, hogy nem eredeti, akkor tudok valamit csinálni, hogy visszakapjam a pénzem?:D

Mert akitől veszem, azt mondta eredeti, de hát mondani bármit lehet végülis.

2012. okt. 22. 11:52
 3/10 anonim ***** válasza:
2012. okt. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Próbáld ki, írd be az enyémnek a számát.

010113006310121

2012. okt. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

én láttam hamisítványt, kisebb a kijelzője, mint az eredetinek, viszont ha így postán rendeled, hát necces, minden esetre, ha mégis ... arra hivatkozván, hogy hamis nem hiszem, hogy visszakapod az árát ha visszaküldöd, valami mást találj ki ha erre kerül sor !

De miért nem veszel itthon használtat , egészen jókat lehet kifogni, mármint ami jó állapotban van ?!

2012. okt. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Na ezért nem vennék iPhone-t használtan, főleg nem olyantól, akit nem ismerek. :D Ha clone, buktad a pénzed is. :D
2012. okt. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha értékesebb telefont szeretnél venni, azt csakis személyesen tedd, adásvételi szerződéssel. Postán nem érdemes venni ilyeneket, elkeveredhet, átverhetnek, stb, stb.
2012. okt. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Barczi László válasza:

Mindenki hülye arról látszik hogy clone mert a hátuljára rávan írva h clone kicsi betűvel meg nincsen rajta ITunes.

De ha van és rávan írva a hátuljára h clone akk azis hamcsi!

:) :D

2012. dec. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Kedves utolsó Neked is Boldog Karácsonyt , mi jogon hülyézel le bárkit is ??!!
2012. dec. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nekem is clone iphonom volt es ameddig be nem kapcsolódó nem jössz ra hogy clone... nincsenek ilyen hülyeségek hogy "kis clone felirat" es stb... Kinézetre teljesen ugyan az mint az eredeti...
2015. jún. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!