Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Sürgős. Párom külföldre megy....

Sürgős. Párom külföldre megy. Állítólag van nyílt internet?

Figyelt kérdés
Skypolni szeretnénk. lehetséges-e telefonnal? Hogyan? Milyen telefont vegyek neki? Sürgős.
2012. nov. 2. 06:44
 1/4 djhell ***** válasza:

Szia!

Először is, egy újabb telefon kell, aminek van az első oldalon is kamerája. Ezek ép azért vannak kifejlesztve, hogy könnyen lehessen videóbeszélgetéseket lebonyolítani velük. Nem árt, ha a processzor sem kis órajelen ketyeg, mivel ez azért egy hosszú beszélgetés alatt ki tudja akasztani a gyengébbeket. Az operációs rendszer mindenféleképp android legyen szerintem (nem vagyok eltökélt rajongó, de tényleg nagyon sok program, játék stb van rá).

Szerintem ezek közül válassz:

Samsung Galaxy S2

Samsung Galaxy S3

Sony Xperia S

Sony Xperia Ion

Samsung Galaxy S - régebbi, ezt inkább csak végszükséglet esetén

Sony Ericsson Xperia Ray

Iphone 4


Kapásból ezek jutottak eszembe, amelyek újak és jók! :) ha olcsóbbakat keresel, akkor írj egy üzit és keresek pár olcsó, de megbizható telefont!

2012. nov. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 djhell ***** válasza:
A nyílt internetről meg annyit, hogy a nagyobb városokban már általában van nyílt internet (én Romániában élek, de itt is kezd elterjedni ez), hanem akkor egy kávézóból vagy vendéglőből megoldható, mivel általában már van mindegyikben wifi a vedégek számára :)
2012. nov. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A Skype-pal lehet hanghívást is indítani. Nem feltétlenül fontos az elülső kamera. Valamint létezik Windows Mobile / Phone-ra is, de én is az Android-ot javasolnám. Minden esetben persze külön le kell tölteni a programot és kell hozzá Skype regisztráció mindkét fél részéről, Android esetén pedig szükséges Google account is.
2012. nov. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. nov. 3. 05:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!