Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ezen a gépen futna a COD2-...

Ezen a gépen futna a COD2- lagg nélkül? AMD Sempron (tm) 140 Processor 2.71GHz 1.12GB DDR2 RAM Video adapternél ezt írja : NVIDIA GeForce 7025 / NVIDIA nForce 630a 512MB-os videókártya

Figyelt kérdés
Egyébként régebben már játszottam ugyanezen a gépen a COD2-vel és akkor nem laggolt talán akkor még kevesebb volt a RAM.

2012. nov. 2. 18:35
 1/7 anonim válasza:

Bőven! amúgy itt a gépigénye :

[link]

vagy itt megtudod nézni pontosan, ha ki keresed :

[link]

2012. nov. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A CoD 2 még a telefonomon is lagmentesen fut. :D

Amúgy igen, full grafikán is simán.

2012. nov. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát futna lagg nélkül az hogy full grafikán hát azt már kevésbé hiszem. :/ Amd sempron... háááát... meg a ram is.
2012. nov. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

1. válaszoló

Nekem amikor fent volt a Fifa 11 a gépemen 1 gb rammal rendelkeztem, miközben 2 a minimum win 7-en.

Nekem full grafikán futott egy nagyon minimális szaggatással .

2012. nov. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja és egyébkénta call of duty minden része olyan minta minecraft a minimum gépigény gyatra , de a full az k...a nagy .(elnézést a kifejezésért.)
2012. nov. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a válaszokat :)
2012. nov. 2. 23:18
 7/7 anonim válasza:
Ezen még a CoD4 is elmenne :)
2012. nov. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!