Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ez jó laptop? Pl milyen játék...

Jancski kérdése:

Ez jó laptop? Pl milyen játék menne el rajta

Figyelt kérdés

cpu: intel pentium B960

Ram: 4Gb DDR3

VGA:GT620/1gb

HDD:500GB


2012. nov. 2. 18:39
 1/3 anonim válasza:
nem a legjobb.próbálj valami jobb processzort mondjuk egy core i3-ast vagy i5-öst meg eléggé kevés a RAM is, a videó kárytákba nem vagyok valami ismert szóval azt nem tudom megmondani, pedig tudom, hogy az a fontos a játékhoz
2012. nov. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a proci tényleg ratyi :D a vidkártya éppen elmegy, de nem a legkeményebb
2012. nov. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nem jó!

Látom játékokat eddig nem írt senki.

Főleg a gyenge proci miatt talán 2008-ig normál, vagy valamivel alacsonyabb grafikai beállításokkal a legtöbb játék elmenne.

A GTA 4 a minimumum 1024*768-on is akadna, ha elindulna egyáltalán. (legalább 2 mag kell hozzá, inkább 4)


Hát a processzor nagyon, nagyon, de nagyon gyenge, minimum egy i3, esetleg (amd=>)A4, de inkább i5, A6 vagy i7, A10.

A RAM lehetőleg 8 GB legyen, de a 4 se kevés.

Mint minden mágnenses (CD, DVD) vagy flashes (pendrive, SSD) tárolónak csak a névleges kapacitását adják meg, nem pedig a valódit, így az 500GB az csak kb.:500*0,94=470GB. Na ez nem túl sok manapság.

A VGA a mai leptopok között elég.

2013. okt. 25. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!