Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 7 meghibásodás. A...

Windows 7 meghibásodás. A bejelentkezés felületéig minden rendben történik, amikor betöltené az asztal felületét, fehér képernyő fogad aktív egérkurzorral. Tudnátok segíteni ötletekkel? Elkerülhető a szerviz?

Figyelt kérdés

Lenovo laptopon flash videó lejátszása közben omlott össze az oprendszer (a flash vezérlő be szokott akadni, de ilyen még nem volt, lehet, hogy nem függ össze). Újraindításkor a bejelentkezés után fehér képernyő fogadott. Ismételt újraindításkor betöltött az asztal és használható volt a gép. Este még írtam rajta, neteztem (flash videó is) és játék is futott.

Reggel bekapcsolásnál újfent fehér háttér, direkt kikapcsolások, lement a szokásos ellenőrzés, egy ízben megjelent az asztal háttér, de aztán újra visszatért a fehérség.



2012. nov. 3. 11:41
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]


hátha?

2012. nov. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

powe_r:

rámutattál egy olyan pontra, amit elfelejtettem leírni:

A ctr+alt+del előhozza a windows menüt, de amikor aktiválom a feladatkezelőt, azt az asztal környezetben nyitná meg, így vissza a fehér háttér.

2012. nov. 3. 12:25
 3/6 anonim ***** válasza:

A fleset törölted?

én megnézném az expololer.exe t hátha hibás

2012. nov. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nincs startmenü. Semmi nincs, csak fehér háttér, és egérkuzor.
2012. nov. 3. 13:39
 5/6 A kérdező kommentje:
azaz nem pusztán háttér, hanem fehér képernyő.
2012. nov. 3. 13:48
 6/6 anonim ***** válasza:
lehet hogy vga driver hiba is okozhassa
2012. nov. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!