Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Megéri használt XBOX 360-at...

Megéri használt XBOX 360-at venni használtan?

Figyelt kérdés
Mert én szerintem baromira sok 60k-t kidobni egy játékgépért..

2012. nov. 4. 09:26
 1/8 anonim ***** válasza:
ha meegbizható az elözõ tulaj akkor igen. nekem lassan 4 éves az xbox és semmi baja
2012. nov. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem baromira megéri a 60 ezret. Pláne, hogy még annyi sincs:

[link]

Ennyiért mást nem kapsz újonnan, amivel ilyen minőségben lehet játszani (kivéve persze a PS3-at).

A használt is megéri, ha találsz 250GB-os Slimet 50 ezer alatt megkímélt állapotban Flash nélkül. És ne úgy fogd fel, hogy ez egy játékgép, mert mellette multimédia központ is. Nézheted rajta a hálózaton megosztott filmeket, képeket, hallgathatod a zenéket.

2012. nov. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát igen viszont arra van a netbook az okos teló a házimozo rendszer és az okos tv. de volt ps2, ps3-am de 1évet sem bírtak pedig keveset használtam
2012. nov. 4. 10:05
 4/8 anonim ***** válasza:
van Bp.-en 51.000Ft-ért a konzolgame.com weboldalon meg tod nézni persze ujonnan.
2012. nov. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom mit tettél a PS2-vel, hogy nem bírta csak egy évig. Nekem 7 éve rendkívül megbízhatóan működik.

Szerintem nem sok a 60000, játék mellett tudsz rajta netezni, alkalmazásokat letölteni, stb. (Ha van Xbox Live Gold előfizetésed.)


Egyébként, ha játszani akarsz, nincs olcsóbb megoldás, ugyanis egy igazi gamer PC összeállítása az Xbox árának sokszorosa lenne.

2012. nov. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Csák Norisz ***** válasza:
a konzolstudio-n 45000 4 gb-os és nem használt. ennyiért még használtan is kapsz de szerintem ezt vedd meg
2012. nov. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Figyelj szerintem teljesen megéri! Jobb mint egy PC mert a konzol specifikusan játékra való. Én a Konzol Bázis- ban vettem az enyémet leakciózva! Olcsóbban jössz ki és még egy két játékot is tudsz mellé venni a maradék pénzből. A lurdy házban vannak, de van weboldaluk is: [link]

Ha új játékra adsz le előrendelést ingyen kiszállítják! :D Én egy játékot kértem előrendelésben és egyik nap már hozták is amikor még máshol nem volt a boltokban! Most ugyan kevesebb időm jut játszani konzolon de már újítottam egy PS-t is mert használtan jó áron jutottam hozzá. Remélem tudtam segíteni a döntésben!

2013. márc. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Csak újat vegyél a 2 év garancia miatt és Xbox360 Slim 250GB-at a játékokat így fel tudod másolni a HDD-re és így kíméled az olvasót+gyorsabb lesz a töltés és halkabb a gép működés közben.

[link]

2013. márc. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!