Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan hozható elő a rejtett...

Hogyan hozható elő a rejtett mappa a Kindle-ről? Sürgős!

Figyelt kérdés

Van egy Amazon Kindle-m, és az a problémám, hogy a Documents mappa, ami gyárilag rajta van, egyszerűen eltűnt. Azt mondják a szakértők, akiket kérdeztem, hogy rejtetté vált, de ezt nem értem, mert én nem rejtettem el. (Nem nagyon értek az ilyen dolgokhoz.)


A mappa tartalma ugyan olvasható a Kindle-n, de a Sajátgépen a mappa nem jelenik meg. Hiába töltök rá új dolumentumot, nem tűnik fel rajta. Tehát csak adathordozóként tudom használni, olvasóként nem.


Próbálkoztam rejtett mappa megjelenítésével, total commanderrel stb, semmi eredmény.


Mit tegyek?


2012. nov. 5. 23:08
 1/4 anonim ***** válasza:
töltsd le a calibre programot, és azzal pakold rá a könyveket. én is ezzel a rejtett dologgal küzdöttem.. meg nem oldottam, de már tudok rá könyveket rakni, így nem izgat többet.. mondjuk nem ártana tudni, hogy mit lehet még vele csinálni, de egyenlőre kielégít, hogy arra, amire vettem, tudom használni, és ez az olvasás. :)
2012. nov. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Juan_Carlos ***** válasza:
Nálam soha nem jött elő ilyen probléma. Ha nagyon zavar még a Calibre használata mellett is, akkor esetleg meg lehet próbálni visszaállítani gyári állapotba, persze miután lementetted a könyveid.
2012. nov. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Juan_Carlos ***** válasza:

Itt a megoldás: [link]


A 10. kommentben van a lényeg, ha valami nem érthető, olvass kicsit vissza.

2012. nov. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek!
2012. nov. 8. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!