Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Toshiba laptopom valószínűleg...

Csakazarsenal kérdése:

Toshiba laptopom valószínűleg a gyakori túlmelegedés miatt leszabályoz, elveszi a képet, csak kikapcsolni tudom. Laptophűtő megoldhatja a problémát? Vagy valami mást javaslat?

Figyelt kérdés

2012. nov. 7. 08:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy megoldja, de neked is tudnod kell, hogy a laptopokat kb. két évente cserélni kell nem rákenni a hűtőzsírt.
2012. nov. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kati3000 válasza:


A rendszeres karbantartásról hallottál?

például kb 3000 Ft ér egy szerviz kitakarítsa neked

mind hardveren mind szoftveresen


de ha az ember fia vagy lánya elég ügyes akkor megtakarit 3000 ft ot

2012. nov. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szervizelés megvolt, rendberakták, vettem laptophűtőt is, mégis a probléma továbbra is megvan. Lehetséges, hogy az aku okozza? Segítsetek!
2012. dec. 6. 17:46
 4/6 anonim válasza:
én csak jótanácsot szeretnék adni: behányt a laptophűtőm, elmentem egy szaküzletbe (amire errefelé igencsak elterjedt és jó) , és bent aztmondták, hogy felesleges venni laptophűtőt, vigyem be inkább neki, és 2000 forintért kitakarítja nekem, és 1000x jobb, mintha laptophűtő "hűtené" ... szóval laptophűtőt ne vegyél, felesleges ...
2012. dec. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
persze, hogy ezt mondta... öregem...
2013. ápr. 9. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 killer72 válasza:
Ez hulyeség a hütő mert a gépemmel is ez volt és kicserélték a ramot és jó
2014. jan. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!