Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért áll le az acer laptop...

Miért áll le az acer laptop játék közben?

Figyelt kérdés
Kb 1o perc után kikapcsol és utána kb 1 percig nem lehet visszakapcsolni. Régen folyamatosan tudtam játszani vele ...kb 1 éve és nem volt semmi baj. Mostanában volt ,h nagypn túlmelegedett és mellé raktam a ventilátort akkor megint bírta ,de most már azzal sem ...mi lehet a baj?

2012. nov. 2. 22:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Ennyi leírásból kb. bármelyik hardver hibája okozhatja.
2012. nov. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 zsomkovacs ***** válasza:
Szinte biztos, hogy a melegedés. A ventilátort ki kell tisztítani (meg a többi alkatrésznek sem árt a tisztítás), és célszerű beszerezni hozzá egy hűtőpadot is.
2012. nov. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
részletesebb leírást is fogok írni csak később, nem nagy titok ,hogy nem vagyok nagy számítógép guru így nem is tudom fejből... a ventilátor tisztítást bármelyik szervízben elvégzik igaz? ui: köszi a válaszokat
2012. nov. 3. 00:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Ki kell tisztítani a laptopot ha nem megy egyedül akkor vidd el szakemberhez. KB 3000ft ért csinálják meg (miskolcon)
2012. nov. 3. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Hát azért nem kell egyből szakemberhez vinni kitakarítani, csak akkor ha kezdők vagyunk a számítógépek összetételéből vagy nem értünk egyáltalán hozzá, és persze nincs egyetlen ismerősünk se, aki értene hozzá. s

Szerintem ezért 3000 Ft elég húzós ár, mert kb. 30-40 perces munka még akkor is, ha hasonló laptopot nem is szedett szét a szakember előtte, ha meg igen akkor még jobban rövidül ez az idő. Ja és nem tudom, miért kell "szaktudás" egy gép szétszedéséhez, sokkal inkább tapasztalat kell! Magyarul szét kell szedni, azt akinek van egy kis józan paraszti esze, az látja hogy kell részről részre szétszedni, és ahol poros ott letörli, azt kész!

Ennyi pénzért én már operációs rendszer is telepítenék bárkinek a laptopjára pedig az sokkal időigényesebb!

2013. okt. 25. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!