Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A kérdésem az hogy, vettem a...

Xlampard kérdése:

A kérdésem az hogy, vettem a gépembe új memóriát és amikor elindítanám vele a gépet elkezd csipogni folyamatosan és újraindul. Hogyan tudnám ezt a problémát megoldani és működtetni az új memóriával a gépet?

Figyelt kérdés

A régi memória ebből 2db KINGMAX 2048MB DDR3 1333MHz.

Az új KINGMAX 8GB DDR3 1333Mhz memória 1db nem KIT.

Minda két csatalkozó jó az alaplapon egyszerre is próbáltam akettőt de ugyan azzal az eredményel.

Alaplap: Gigabyte G41MT-S2, Proci ha van hozzá köze: Intel Core2Duo E8400 3GHz



2012. nov. 8. 11:44
 1/6 anonim ***** válasza:

azért csipog, mert nem tetszik neki a memória (vagyis szerinte vagy nincs benn, vagy hibás)


a géped (alaplap, proci) leírását kellene megnézni, mert nem biztos, hogy képes kezelni a 8 gigást

2012. nov. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
2 x 1,5 V DDR3 DIMM foglalat, legfeljebb 8 GB rendszermemória, azt nem tudom hogy egyszerre egy 8GB memóriát elbír vagy csak 4-4-et
2012. nov. 8. 13:05
 3/6 anonim ***** válasza:
akkor bizony legfeljebb 2*4 ugyanis ha nem, akkor 16-ot írtak volna
2012. nov. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezt az utolsó okfejtést nem értem. Ha 16-ot írtak volna akkor abból sem derül ki hogy ez 4x4 vagy 2x8 vagy 1x16, ahogy itt a 8-ból sem derül ki, hogy milyen bontásban mehet bele a RAM. A specifikációból csak az derül ki, hogy van benne kettő slot és maximum 8 GB RAM-ot lehet beletenni. De ebből az nem következik, hogy mind a kettőt fel kellene tölteni RAM-al...
2012. nov. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindemellett a támogatott RAM-ok listájában nem szerepel 8 GB-os méretű RAM. Most vagy azért mert nem tehetsz bele vagy azért mert amikor a lista készült, még nem volt 8 GB-os RAM :)
2012. nov. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2012. nov. 8. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!