Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Letiltott hangeszköz tiltását...

Letiltott hangeszköz tiltását hogy lehet feloldani? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az a gondom, hogy amikor multkor hdmi kábellel összekötöttem a laptopomat és a tv-met, utána letiltottam a tv-t mint hangeszközt(mert nem szólt utána a gép beépített hangszórója) és nem tudom hogy lehetne ezt visszaállítani. Windows 7 az oprendszerem. A válaszokat előre is köszönöm! :))
2012. nov. 8. 17:23
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!

A pontos választ most így fejből nem tudom, de szerinten jobb alsó sarok 'hangszóró' ikon jobbklikk -> Lejátszóeszközök.

Ahol a pipa található, azon a hangszórón keresztül megy a hang.

2012. nov. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A kis hangszóró ha le van tiltva akkor át van húzva egy piros X-el. Jobb gombbal kattints és válassz a lehetőségek közül
2012. nov. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2012. nov. 9. 18:48
 4/10 anonim ***** válasza:

Sikerült nem válaszolni a feltett kérdésre!


1. A pipával csak ki tudom választani hogy melyik legyen az aktuálisan használt eszköz!

2. A letiltott eszköz eltűnik a listáról(nem pedig x el jelölve ott marad ugyanis ez Windows 7 nem pedig XP!!!!!) 3. Továbbra is fenn áll a kérdés hogyan lehet a LETILTOTT ESZKÖZT VISSZAVARÁZSOLNI???!!!

2013. febr. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A fenmmaradt eszközök listáján az üres mezőben a jobb egér lenyomásával lehet visszatenni a letiltott eszközöket!
2013. febr. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Szia! köszönöm a válaszodat, de azóta már sikerült megoldanom :)
2013. febr. 23. 13:17
 7/10 anonim válasza:
Hi nekem is lenne egy hasonló problémám. én a mikrofont tiltottam le és bár a komentek alapján már sikerült a tiltást levenni de még mindig nem megy a mikrofon pedig azt írja h jól van telepítve és használatra kész. próbáltam másik mikrofonnal is, kihúzni visszadugni és újraindítani is valamint driver törlést is próbáltam és újraraktam de nem tudom mi lehet a baj (Win7)
2013. dec. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Szia! Nekem pontosan ugyanez a problémám. Láttam, hogy azt írtad, már sikerült megoldanod, éppen ezért szeretném megkérdezni hogyan sikerült. Próbálkoztam már mindennel, de egyszer sem jelent meg a listán újra a TV-s ikon a hangszóró alatt. Kérlek áruld el, hogy csináltad!
2014. márc. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ott ahol letiltottátok, (lejátszóeszközök) jobb klikk és letiltott eszközök megjelenítése.
2014. júl. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Vezérlőpult -> Hardver és hang -> Eszközök és nyomtatók


Itt legalul ott lesz, amit letiltottál, onnan már meg tudod csinálni

2015. ápr. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!