Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 8-nál hol lehet...

Csincsy kérdése:

Windows 8-nál hol lehet beállítani, az aktív ablak színét? Illetve az is jó lenne, ha induláskor automatikusan bekapcsolna a NumLock. Ezt hol lehet beállítani?

Figyelt kérdés
Már végignéztem az összes beállítási lehetőséget, de nem jövök rá! :/

2012. nov. 8. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:

a num lock a bios....

asztal jobb katt személyre szabásnál megtlaálod :)

2012. nov. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem alapból a win7-nél, megmaradt a NumLock beállítása. A win8-nál a betöltéskor kikapcsolta a NumLock-ot
2012. nov. 9. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi! Asztal, jobb klikk nyilvánvaló, és mint írtam is, már végignéztem, de nem találom a beállítást...

NumLock ma reggel volt, de benézek a biosba!

2012. nov. 9. 11:38
 4/5 tam623 ***** válasza:

Ha a kezdőképernyődet szeretnéd átszínezni: Beállítások/Gépház/Kezdőképernyő


Variálj a színekkel és a rajzokkal ;)

2012. nov. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi, de nem erre gondoltam! :)

Ezt már beállítgattam...

Nekem az kéne, hogy amikor pl. Word vagy Excel van megnyitva, rendesen el tudjam olvasni a dokumentum címét az eblak felső részén. Meg ugye minden ablak, amit megnyitok, felül kiírja, hogy mi az... És amikor inaktív az ablak, de látszik egy másik mögött, akkor más a színe... És sajnos csak akkor látom, mert akkor világos alapon sötét szöveg van. De amikor aktív az ablak, akkor fekete alapon szürke szöveg van, és csak akkor látom elolvasni, ha rátapadok a képernyőre! :D

Régebbi windowsoknál valóban a megjelenítési beállításoknál lehetett ezt variálni, voltak különböző színsémák is, búza, meg nem tudom milyen nevűek...

De most csak a kontrasztos megjelenítést találom, semmi egyebet... :(

2012. nov. 11. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!