Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan kell a videokartyat...

Eko-chan kérdése:

Hogyan kell a videokartyat frissiteni?

Figyelt kérdés

A videokartyam fajtaja: NVIDIA Network Bus Enumerator

A gepem: Winows XP



2012. nov. 15. 21:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez nem a videókártyád típusa. Csak annyit tudunk meg belőle, hogy valamilyen Nvidia kártyád van, ez viszont kevés.


Töltsd le a gpu-z programot, mondjuk innen: [link]

Telepítése, és elindítása után a name mezőben leírja, hogy mi a videókártyád pontos típusa.


Utána felfáradsz a nvidia oldalára, és a download drivers résznél megadod az oprendszeredet, és a videókártya típusát, és már töltheted is le.

2012. nov. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajnalom de eleg szoke vagyok az ijen dolgokhoz, szoval letoltottem, telepitettem amit mondtal, s amikor elinditottam ezt a nevet adja meg : RADEON 9200 PRO SEC Family . Felleptem az NVIDIA oldalara de nem tudom h onnan hogyan tovabb?:/
2012. nov. 15. 22:43
 3/7 anonim ***** válasza:

Ahhoz, hogy segíteni tudjak Neked, szükséges tudnom, hogy milyen operációs rendszered van? Windows XP? Windows Vista? Windows 7? 32bit? 64bit?


Ezt a startmenü-->vezérlőpult-->rendszer alatt tudod megnézni.

2012. nov. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Windows XP , 32bit
2012. nov. 15. 22:49
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez kell neked: [link]


Ez egy Ati radeon kártya, mégsem nvidia. Az nvidia valószínűleg csak az alaplapod chipsetjét jelentette. Ezért nem volt elég az az infó. :)


Letöltöd, feltelepíted, miután kész, újraindítod, és voila. :)

2012. nov. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Mit tegyek a kovetkezoket irta ki: "There is not enough room on the disk to save C:\DOCUME~1\x\LOCALS~1\Temp\WzosaBRF.exe.part.


Remove unnecessary files from the disk and try again, or try saving in a different location." ILYEN NINCS -.-"

2012. nov. 16. 17:08
 7/7 anonim ***** válasza:
Betelt a lemezed. Ez elég szomorú, azért erre oda kéne figyelned. Töröld a felesleges cuccaidat/programjaidat arról a partícióról.
2012. nov. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!