Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy kell frissíteni a videóká...

Hogy kell frissíteni a videókártyát?

Figyelt kérdés

sziasztok.

valaki leírná részletesen?találtam már ilyen kérdést, de nem voltak részről részre leírva a dolgok, és csak így vakon nem akarok belekezdeni:)


2011. júl. 11. 11:41
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
ja és még annyit szeretnék kérdezni, hogy ugye a frissítés veszélytelen? vagy ha nem mi történhet?
2011. júl. 11. 11:43
 2/12 anonim ***** válasza:
Egyszerűen keresel hozzá egy új drivert->beírod a keresőbe a vga-d nevét és mellé hogy new driver leszeded telepíted esetleg újraindítod a géped és no para:)
2011. júl. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

a videókártyát úgy kell frissíteni hogy bemész egy szaküzletbe és veszel egy jobbat a jelenleginél


A videókártya drivert úgy kell hogy vezérlőpultba megkeresed az eszközkezelőt, abba meg fogod találni a videókártyád, és ott lesz egy illesztőprogaram frissítési vagy vmi hasonló menűpont.

2011. júl. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Frissíteni a videokártya meghajtó programját lehet, esetleg a kártya beégetett vezérlőprogramját (firmware-frissítés). Az első művelet olyan szempontból veszélytelen, hogy az eszközben biztosan nem tesz kárt, viszont rendszerösszeomlást/rendszer-instabilitást tud okozni, főleg, ha összeveszik az előzőleg telepített verzióval. Utóbbi problémás, de az esetek 90%-ában nincs is rá szükség.

Ha drivert (meghajtóprogramot) akarsz frissíteni, ahhoz a gyártó weboldaláról töltsd le a legfrissebb stabil verziót. Az előzőleg telepített verziótól szabadulj meg (uninstall, majd mindenképp érdemes egy Driver sweeper nevű program használata). Gép újraindít -> driver feltelepít -> gép újraindít -> kész.

2011. júl. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
igen sry elírtam :S letöltöttem a gyártó oldaláról a megfelelő cuccost de nem tudom, hogy mit kezdjek vele:)
2011. júl. 11. 11:49
 6/12 anonim ***** válasza:
Telepíted bakker 1 voltam
2011. júl. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
azt valahogy sejtettem xD csak amikor megnyitom egy csomó fájl van benne....
2011. júl. 11. 11:54
 8/12 anonim ***** válasza:
milyen vgad van?
2011. júl. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
via chrome 9
2011. júl. 11. 18:44
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem... rakd be egy kicsit a hűtőbe, vagy vidd ki sétálni. Másra úgyse jó.
2011. júl. 19. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!