Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan kell rootolni Androidot...

Hogyan kell rootolni Androidot? My audio 708m készülékem van.

Figyelt kérdés

2012. nov. 15. 23:13
 1/4 Neuhauser László ***** válasza:

Először is: Miért akarsz ROOT - olni (mi vele a célod) ?


Másodszor: z4root (Google Play - en asszem fent ven)

Ha nincs ott, akkor z4root.apk - ezt gúglin kikeresve megtalálod, átrakod az SD kártyádra (telódra) . Engedélyezd az idegen telepítőket, majd telepítsd, ezzel lehet ROOT - olni


Ha nem megy, kkor inkább ne erőlködj, keress egy hozzá értőt....


Megj.: ROOT - olás GARANCIAVESZTÉSSEL jár

2012. nov. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Tudtommal nem jár gari vesztéssel, mert an adroid nyílt forráskódú :) szal csak a hardware-ekre vonatkozik tableten a gari...


Rootolni meg azért akarok, mert idegesítő, hogy nem megy jópár!! alkalmazás.. mert nincs megfelelő jogosultságom a futtatásához....


A gyári cuccot meg le akarom menteni a PC-re h meglegyen (mert fő a békesség...)

2012. nov. 16. 18:46
 3/4 anonim válasza:
Szia. Nekem myaudio phone series 5 plzsom van. És az lenne a kérdésem hogy neked sikerült-e rootolni.. ha igen akkor mivel tudtad??
2013. júl. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem találtam hozzá custom ROM-ot így nem is rootoltam.... de azóta már Samsung Galaxy 7" 2.0 van, mert a MyAudiom egyszerűen lefüstölt és úgy voltam vele h rászánom azt a +30.000 és legalább van egy normális gépem aminek a használata során nem tépem ki az összes hajam xD
2013. aug. 11. 02:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!