Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Kompatibilitási hiba van a...

Kompatibilitási hiba van a gta4-el! Megoldás? Részletesen lent minden! Fontos!

Figyelt kérdés

tehát sziasztok!

megvettem a gta4-et de nem müködött. azt mondta barátom h le tölti nekem neki tört verzióval müködött.le is töltötte (xp-je van) rá raktuk a hordozható vinyomra.fel másoltam a fájlokat a gépre (win7 64bit). katt telepítés,és egy hiba üzenet ugrott fel : 'A fájl verziója nem kompatibilis a Windows verziójával. A számítógép rendszeradatai között tekintse meg, hogy a program x86 (32 bites) vagy x64 (64bites) verziójára van-e szükség, majd lépjen kapcsolatba a szoftver gyártójával.'

próbáltam mindennel megoldani kompatibilitás,futtatás rendszergazdaként stb. meg minden és nem jó.légyszives segítsetek mert le tölteni nem tudom még egyszer . kérlek szépen SEGÍTSETEK



2012. nov. 17. 14:11
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!