Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mire figyeljek laptop vásárlás...

Mire figyeljek laptop vásárlásnál?

Figyelt kérdés
Laptopot szeretnék a közeljövőben venni. Főleg otthon használnám, néha vinném magammal. Internetezésre, film/videó nézésre, munkára, néha játékra használnám. Szeretném, ha gyors lenne. Max. 130 ezret tudok rászánni. Mire figyeljek? Processzor, ram, videokártya? Tudtok ajánlani valamit? Köszönöm!

2012. nov. 17. 17:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Vegyél egy acert, de ne emachine-t.

Amiket leírtál, arra pont jó, és kijön 120ból windows nélkül.

2012. nov. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Bence Kocsis ***** válasza:

Az említett 3 alkatrész mellett fontos szerintem az aksija, nézz utána fórumokon az általad kiszemelt laptop hogy bírja kábel nélkül.


Legalább 2 giga memória legyen benne, ha lehet Intel processzor is a VGA meg ami a 130-ba belefér, persze ha nem játszol, akkor meg inkább a procira és a memóriára figyelj...

2012. nov. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ehhez mit szóltok?

[link]

2012. nov. 17. 17:45
 4/7 A kérdező kommentje:
Bár most látom, hogy ezen linux van...
2012. nov. 17. 17:46
 5/7 anonim ***** válasza:
3 éve vásárolt Acer mindkét zsanér felett eltört (műanyag ház) így sokkal nehezebben tudom becsukni a gépet. Nekem már fontos a következőnél, hogy valami komolyabb anyagból legyen a ház is...
2012. nov. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez már jóval jobb mint amit előzőleg leírtak! :-D


[link]

2012. nov. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nő vagyok, és nem értek hozzá :) Fogalmam sincs, hogy milyen processzor legyen benne, miylen videókártya... Mennyi ram. Ebben tudtok segíteni? :)
2012. nov. 17. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!