Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha rendszergazdaként vagyok...

Ha rendszergazdaként vagyok bejelentkezve, miért nem engedi (. )?

Figyelt kérdés
(...)megváltoztatni a firefox letöltési helyét, mappákat átnevezni, ikon cseréket, stb. Újra rakta ma win 7-t egy ideig mentek az előző funkciók, de már nem.
2012. nov. 17. 17:38
 1/2 Mr. V. ***** válasza:

Igazából a re3ndszergazdákat már a vista is kizárta a gépből. Nekem 1 napig volt vista a gépemen és miután a gyökérkönyvtárba nem hagyott semmit menteni, más könyvtárakhoz nem engedett be (rendszerkönyvtárak) és még a jogokat se állíthattam be, hogy írhassam, töröltem is a gépről.

Az újabb és újabb rendszerek egyre butítottabbak és a rendszergazdák kezét is egyre jobban megkötik.

Ha értelmes és rendszergazdaként tökéletesen kezelhető rendszert szeretnél, akkor Win2000, XP, ha újabbat, csicsásabbat akarsz, ami használhatatlan, kiforratlan és annyira lebutított, hogy semmi rendszerdolog nem átlátható és nem állítható, akkor vista és újabbak jók neked, de mint látod; belefuthatsz érdekességekbe.

2012. nov. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az az érdekes hogy mielőtt újra raktam volna, akkor is win 7 volt és nem találkoztam ezzel a problémával. De sikerült úgy kikerülnöm, hogy a védett mappákból csináltam újat áthelyeztem oda mindent és ott már teljes jogosultságom van. De ez azért érdekes, mert törölni nem engedett, de áthelyezni igen...
2012. nov. 18. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!