Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért van ez a recsegő hang?...

Miért van ez a recsegő hang? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Apámnak egy régi laptopja van (Dell Latitude C510/C610). A minap újratelepítettem, és az utóbbi időben, amikor interneten lejátszok egy zenét vagy videót, akkor a hang akad olykor és egy igen furcsa, recsegő hangot ad ki. Miért van ez? talán a K-lite kodec pack zavarja be ennyire?

Már idegesítő, hogy Youtube-on egy rohadt zenét nem tudok lejátszani probléma nélkül



2012. nov. 18. 12:06
 1/5 anonim válasza:
Szia! Lehet, hogy a hangszóró recseg! Vagy a hangbeállításoknál van valami.
2012. dec. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem, azzal nem lehet baj, mert ha fejhallgatót csatlakoztatok a géphez, ugyan ez van :/
2012. dec. 9. 15:14
 3/5 anonim válasza:
Milyen operációs rendszert használsz? Amúgy én is küzdöttem vele, de a hangerő beállításoknál a Balansz-ot jobbra állítottam.
2012. dec. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Windows XP SP3
2013. jan. 8. 18:38
 5/5 anonim válasza:
Ugyanez a gondom volt Dell Latitude E5420 laptopon. Drivergond miatt akadozik/recseg a hang. A Dell driver-update rendszere elég gagyi, onnan nem lehet - nekem legalábbis nem sikerült - megoldani a problémát. A Driver Genius nem oldotta meg, leszedtem a [link] oldalról az ingyenes DriverPack Solution-t (DVD formában, bár az lehet, hogy mindegy), és miután lefutott a frissítés, megszűnt a probléma. Sok drivert frissített, így rejtély maradt, hogy melyik driver miatt akadozott a hang, de tökéletesen megoldódott, s ez a lényeg.
2013. ápr. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!