Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért sípol vajon a gépem?

Miért sípol vajon a gépem?

Figyelt kérdés
Mitöl van az hogy néha mikor bekapcsolom a gépet nem jön be semmi rajta csak a bekapcsolás után egyböl sípol és ennyi megy de nem jön be rajta semmi és a monitor se kapcsol be. A másik hogy akadozik a film meg a hang de a letöltött filmeknél nem.
2012. nov. 18. 16:26
 1/8 anonim ***** válasza:
A sípolás hibát jelent, egy hibakód. Több féle sípolás több hibát jelenthet. Vedd le az oldalát, mozgasd meg vedd ki és tedd vissza a RAM-okat, mozgasd meg a PCI illetve PCI-Express kártyákat, procit. Ha továbbra is csinálja, akkor komolyabb a gond. Nem árt kiporszívozni sem.
2012. nov. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%
Mert edzőnek érzi magát.
2012. nov. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Itt vannak a bios beep kódok, ebből behatárolható a hiba.


[link]

2012. nov. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a linket! szerintem 1 hosszú és 2 rövid sípolás. A videómegjelenítő hiba az a videókártyára vonatkozik?? Bizti ezért akadozik a videó meg a hang is nem? Nem vagyok egy nagy számítógép zseni :)
2012. nov. 18. 18:29
 5/8 A kérdező kommentje:
ja és kb.1 hete lett újra telepítve meg kitakarítva meg ventilátor cserélve ugyhogy a por nem hibás a dologban :)
2012. nov. 18. 18:30
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen. lehet hogy csak elmozdult egy picit. szedd ki, fújj bele a csatlakozójába, majd tedd vissza a kártyát. Előtte a gépet húzd ki a konnektorból.
2012. nov. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mire megírtam, látom hogy ki lett takarítva. Ha azóta csinálja, akkor valószinűleg csak nincs rendesen a helyén.
2012. nov. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Gondoltam hogy ki kell húzni :) Nagyon szépen köszi a válaszokat megpróbálom hátha :)
2012. nov. 18. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!