Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Új Ipad-ot tervezek venni....

Szalvika kérdése:

Új Ipad-ot tervezek venni. Célom: net, filmek, fényképek. Ajánljátok? Milyen memóriával érdemes? Microsoft office, Skype megy rajta?

Figyelt kérdés

2012. nov. 18. 19:41
 1/4 anonim válasza:
a 64 vagy 32 gigás-t vedd, ha megengedheted magadnak, office-t tudom, hogy megy, de meg kell venni az app store-ból
2012. nov. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Vannak szövegszerkesztők, de Microsoft Office egyelőre nincs. Ha igaz akkor dolgoznak rajta és hamarosan lesz is.

Net hibátlan, filmek és fényképek szintén. Skype is megy, videotelefonálás nagyon tuti.

Ha teheted akkor minél nagyobbat. Nekem 32 gigás van és egyelőre nem volt gond a hely rajta.

2012. nov. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkét választ! :)
2012. nov. 18. 21:50
 4/4 anonim ***** válasza:

Microsoft office még nincs iPad-ra, de elvileg már dolgoznak rajta.


Egyenlőre iPad-on az iWork csomag elérhető, ebben van szövegszerkesztő, táblázatkezelő és prezentációkészítő. Véleményem szerint jobb mint az Office, eszméletlen jó és látványos "sablonok" vannak benne. Bár arról fogalmam sincs hogy Windows-al hogy működik együtt, szerintem sehogy.

2012. nov. 23. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!