Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudok telepítő USB-t...

Hogyan tudok telepítő USB-t csinálni? Valaki magyarázza el részletesen!

Figyelt kérdés
Vetten egy 16GB-s pedrive-t és egyszer sikerült, de azóta sem! A W8-at akarnám felrakni egy másik particióra de még csak rá sem teszi a pedriver-ra a telepítőt! Pedig az ajánlott programmal csinálom! a formatálás után megáll és nem csinálja! Valaki elmondja a biztos megoldást?

2012. nov. 19. 15:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Első lépésként telepítsük a windows 7 usb tools-t, a felugró ablakban válasszuk ki, hogy windows 8 32 bit vagy 64 bites változatot szeretnénk telepíteni.


[link]


A pendrive csatlakoztatása után válasszuk ki a megfelelő eszközt, ami értelemszerűen az „USB device” lesz.


[link]


Ezután nincs más dolgunk, mint várni, míg elkészül a formázás és felmásolásra kerülnek a windows 8 fájlok.


[link]


Ezután újra lehet indítani a számítógépet, majd bootoláskor az usb-t kiválasztva, a telepítési lépéseken végig zongorázva sokkal gyorsabban feltolhatjuk a windows 8-at, mintha a hagyományos optikai meghajtóval tennénk. Köszönhető a flash alapú meghajtónak.

2012. nov. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Windows 8 ISO fájl legyen a source!
2012. nov. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
az utolsó hozzászólásodat nem értem :) ( De amúgy köszönöm a részletes segítségedet!) Ha hazaértem letörlöm és felteszem újra a programot! Nem emlékszem hogy meg kérdezte volna hogy milyen bit-es legyen az oprendszer, mert nekem egy 64 bit-es iso képfájlom van alapból!
2012. nov. 19. 15:59
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem kell a pendriveval csinálni valamit? mert mondom egyszer így csináltam ahogy mondtad és sikerült, aztán azóta meg a format-nál már nem megy tovább kiír valami hibát! a fájlrendszer át áll ntfs-re vagy valami ilyesmire! úgyhogy olyankor újra meg kell formáznom a pendrive-ot alapértelmezettre mert különben nem lehet rá filmet tenni!
2012. nov. 19. 16:01
 5/7 anonim ***** válasza:

A leg egyszerüb megoldás ha veszel egy ilyet

[link]


De tudok egy eladót ha érdekel olcson

2012. nov. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
DVD író? :-D az van csak nem akarom kiírni a rendszert :D
2012. nov. 19. 16:06
 7/7 anonim ***** válasza:
az USB tool elintézi a formatálást és a fájlrendszert magától, ha nem sikerül, akkor valami gond lehet a pendrivev-val.
2012. nov. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!