Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » World of Tanks melyik nemzetis...

World of Tanks melyik nemzetiségnek jobb a páncélvadász tankjai?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nincs legjobb, mert mind ki van egyenlítve, de én 2 nemzetnél tenném le a voksomat, Német és Szovjetunió! Ezek közül melyiket válasszam? Persze itt úgy tudom hogy a Németeknél pontos célzás de kisebb sebzés, Szovjeteknél ez pont fordítva!
2012. nov. 20. 11:04
 1/4 anonim ***** válasza:
szovjet vagy német azon belül nehéz tank, németeknél a páncélvadászok nagyon jók.
2012. nov. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem német stugIII- am volt eléggé megvoltam vele elégedve,bár a páncélzatja nem a legjobb, a szovjet páncélvadászokat még nem próbáltam, ha szovjetekhez akarsz menni akkor nem a páncélvadászokat ajánlanám hanem a különböző nehéz tankokat (pl:KV-1,KV-1S,IS stb...)
2012. nov. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a szovjet Object 268 ágat nagyon ajánlom mert azok nagyon hatékonyak. Főleg az ISU-152-estől ahol már megjelenik a játék egyik legjobb lövege a BL-10 ami a X-es gépekre is nagyon veszélyes és pontossága sem rossz. A szovjet páncélvadászok álcázása az egyik legjobb a játékban és ez ugye a TD-k elsődleges védelme. Nekem van egy Object 704-esem és meg vagyok vele elégedve. Nehezen fedezik fel tűzereje nagyon jó és nem is lomha mint a nagyobb szintű német páncélvadászok. Szóval páncélvadászoknál inkább a szovjeteket ajánlom. Persze ez csak személyes vélemény.
2012. dec. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szovjet tdk. su-85 egy állat su-100-on kv1s gun van :)
2013. márc. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!