Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Próbáltam kicsomagolni egy fájlt?

Zeus11 kérdése:

Próbáltam kicsomagolni egy fájlt?

Figyelt kérdés
a C meghajtón volt 3 gb szabadhej és hiába van a D-n a 4gb-os fájl úgy 75%-nál kiír egy olyan ,hogy nincs hej a C meghajtón és tényleg nincs ,hogy azokra a helyekre hova csomagolja ki?

2012. nov. 21. 17:54
 1/8 anonim ***** válasza:

azért elgondolkodtál azon, amit kérdezel?

4 GB tömörített archívumot akarsz kicsomagolni (ami kicsomizva leht 6-8 GB is!), 3 GB szabad helyre!

Na neee...

2012. nov. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen értem én ,hogy mit akarsz mondani de én a D meghajtóra akartam kicsomagolni és C-ről vette le szabad helyeket
2012. nov. 21. 18:01
 3/8 anonim ***** válasza:
igaz. tényleg 75%-nál írja ki.
2012. nov. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ilyenkor egy átmeneti mappába teszi a C-re. ha kicsomizta akkor törli
2012. nov. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az utolsó válaszolónak és az az átmeneti mappa hol található illetve a megszakadt kicsomagolásnál elvett helyet ,hogy lehet felszabadítani vagy azt a mappát kitörölni esetleg
2012. nov. 21. 18:10
 6/8 anonim ***** válasza:

és miért nem, közvetlenül a D:\ -re csomagolod ki.

(jobb klikk az archívumon, "Kibontás ide..." -re klikk! és ugyan abba a mappába fogja kicsomizni, ahol az archívum volt, így nem használ semmilyen ideiglenes mappát!)

2012. nov. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"és az az átmeneti mappa hol található illetve a megszakadt kicsomagolásnál elvett helyet ,hogy lehet felszabadítani vagy azt a mappát kitörölni esetleg"

ha automatikusan nem törlődött volna, használd a CCleaner programot, amely törli az ideiglenes fájlokat (is).

2012. nov. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az egyetlen értelmes válasz:


"Hanky Panky válasza:


ilyenkor egy átmeneti mappába teszi a C-re. ha kicsomizta akkor törli"

2012. nov. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!