Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » World of warcraft vendor?

World of warcraft vendor?

Figyelt kérdés
szóval orgimmarban lehet venni jó cuccokat és azt szertném kérdezni hogy amikért ott vásárolni lehet olyan pontokat hol kapok mert nekem conquest meg honor ponjtaim vannak.

#WoW #vendor #orgimmar
2012. nov. 21. 19:07
 1/3 Csiß ***** válasza:
Tök jó,hogy leírod neked milyen pontod van..viszont nekünk fogalmunk sincs,hogy a vendor milyen pontokért árul "jó cuccokat".Így kicsit nehéz lesz válaszolni a kérdésre.
2012. nov. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát varol points-okat kér meg chest of the essence forlom ,essence of the forlom, forlom vanquisher. és még azt megmondanátok hogy olyan vendor aminél amiket fent emléttettem pontokat lehet elkölteni olyan hol van?
2012. nov. 22. 15:23
 3/3 Csiß ***** válasza:
Na így már kb értem.Ezek tier tokenek.Raid bossok dobják (sokszor csak az adott raid utolsó pár bossa).Ha jól látom akkor tört szerveren vagy mert ezek lvl85-ös itemek.Ha hordás vagy akkor orgrimmarban (azon belöl valley of strenght-ben) van a vendor annak az épületnek a tetején amiben Garrosh van.Ha allis vagy akko asszem SI:7 környékén van a vendor.A honor pontos vendort kérdezd meg valakitől mert kicsit nehéz így elmagyarázni,hogy hol van :)
2012. nov. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!