Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » RTL most-on akarok visszanézni...

Rédei Róbert kérdése:

RTL most-on akarok visszanézni sorozatot és egyfolytában azt írja h kell hozzá a silverlight 5. 0. lejátszó (ami már régóta fent van a gépen) Ha leszedem írja, h már telepítve van ez a verzió. Ha letörlöm és újratelepítem, akkor se jó! Mitől lehet?

Figyelt kérdés
2012. nov. 22. 16:53
 1/3 anonim ***** válasza:
SZEDJÉL LE FRISSEBB VERZIÓT DE ÁLTALÁBAN A GOOGLE Chrome--nál általába fel ajálnja és azt fogad el és ugy szedd le de ha ez semm a kor a frissebb verzió
2012. nov. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De a legfrissebb van fent! Régit már többször letöröltem és újratelepítettem a legfrissebbet, de még mindig ugyanúgy nem indul el a videó, hanem ez van helyette ott, hogy a megtekintéshez szükséges a silverlight 5.0. lejátszó.... egy hete csinálja kb. ezt, előtte jó volt minden!
2012. nov. 23. 10:32
 3/3 anonim válasza:
Hello. Nekem is ez volt a problémám a megoldás egyszerű lett nem az internet explorer-ben nyisd hanem más programban ( google chrome, mozila firefox) így probléma nélül menni fog.
2012. dec. 15. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!