Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha teljes DVD-t akarok kiirni...

Ha teljes DVD-t akarok kiirni (amit ha berakok a dvd lejátszóba menüvel játsza), és irok még ki mellé vmit, akkor a dvd lejátszó le tudja jétszani?

Figyelt kérdés
Hagyományos esetben listakánt jelennek meg az avi filmek, de ha menüs dvd, akkor menüként egyből. De férne még a dvdre vmi, és ha kiirom, akkor dvd lejátzsón lehet vhogy mindkettőt megjeleniti és lejátsza (tehát a video ts-t és avit is? )
2009. ápr. 29. 09:35
1 2 3
 1/22 Jenci ***** válasza:
65%
Ha menüs hagyományos dvd-t írsz,akkor azt csak dvd-video formátumban tudod megtenni.Esetleg ha iso-ban van,akkor meg annak megfelelően tudod kiírni.Az avi-t viszont adatként írod fel a lemezre.Ebből következik,hogy a kettőt nem lehet keverni,azaz nem lehet felírni a hagyományos dvd formátumot meg az avi formátumot egymás mellé---tudomásom szerint.
2009. ápr. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
köszi. nekem nero smart vmim van, és én azon nem látok dvd videot, basszzus. lehet h van, vmi rippelés van rajta, meg audió meg mp3 meg adat.
2009. ápr. 29. 10:11
 3/22 Jenci ***** válasza:
45%
Nero Burning Rom kell hozzá.De amúgy bal oldalt ott van az alkalmazások címszónál.Ha pedig megnyitod,akkor szintén bal oldalt kell kiválasztani a dvd-videot.
2009. ápr. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
és ez a tsrat smart vagy mi amanó nem jó???? egyáltalán mi a különbség közöttük? mármint anero burning room meg eközött?
2009. ápr. 29. 10:57
 5/22 Jenci ***** válasza:
A Nero StartSmart az a komlett Nero csomag neve.Ha megnyitod,akkor előjön egy ablak,ahol ki tudod választani,mit szeretnél csinálni.Ha rámutatol valamelyik ikonra,alatta megjelennek a lehetőségek pl:a cd jelnél audio,adat stb.Oldalt vannak az alkalmazások.Ott ha lenyitod a kis nyilat,akkor megjelennek a különböző lehetőségek.Na ott kell rákattintani a Burning Rom-ra.
2009. ápr. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Tehetsz a DVD film mellé még valami adatot/avi vagy bármi/,a filmet le tudja játszani,a mellétett dolgot csak számítógépen tudod megnézni.A Nero StartSmart felületéről éred el a szükséges alkalmazást./Nero Recode/
2009. ápr. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Nem tudsz a lemezre Dvd-Video-t, és plussz bármilyen adatot (avi) írni. Amikor elindítod a Dvd-Video írását, automatikusan lezárt lesz a lemez, kíváncsi vagyok, hogyan írhat erre a lemezre még valaki...? Ha avi-val kezded, és többmenetes írást választasz, akkor sem fogod utána tudni ráírni a Dvd-Video-t.
2009. ápr. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
oké, megértettem, a lényeg, h nem lehet.
2009. ápr. 29. 12:01
 9/22 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat mindnekinek.
2009. ápr. 29. 12:01
 10/22 anonim ***** válasza:

Az írás egy menetben történik,csináltam már ilyen lemezt,tudom mit beszélek,azért írtam le.

NERO RECODE tud ilyet készíteni,meg gondolom még tucatnyi más program,de én ezt ismerem.

2009. ápr. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!