Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Photoshop-ban próbáltam egy...

Photoshop-ban próbáltam egy autó átfestését. Találtam több cikket ami ezzel a témával foglalkozik. Mindent a leírtak alapján csináltam, de a színezés nem jött létre. Vajon mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Illetve a szerkesztővonal mentés után miért marad meg a képen?Nem mindig csinálja így...

#photoshop #mentés #színezés #szerkesztővonal
2012. nov. 22. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Tipikus hiba szokott lennie amikor a nem megfelelő rétegen dolgozol. Túl sok konkrétum nem lett megadva, hogy meg lehessen mondani mi nem jó.
2012. nov. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Többet nem tudok mondani sajnos.
2012. nov. 22. 21:17
 3/6 A kérdező kommentje:
Most megint megpróbáltam sikerült a lökhárítót.Újra próbáltam már nem tudtam folytatni,pedig ugyanúgy csináltam..
2012. nov. 22. 22:03
 4/6 anonim válasza:

Biztos rossz rétegen dolgozol


Az egésznek a lényege, hogy kijelölöd pl sokszöglasszóval a karosszériaelemeket, átmásolod új rétegre (akár többször is, hogy az eredeti szín megmaradjon), majd játszól a színekkel. Pl színezet, fényerő, görbék stb

2012. nov. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A legegyszerűbb módja bár nem a legjobb hogy, csinálsz egy új réteget az eredeti fölé, és a tulajdonságát beállítód vagy átfedésre vagy színre plusz mellette van egy ilyen csúszka is ahol lehet változtatni százalékban hogy mennyire fedje el a képet. itt lehet játszadozni még ezzel, igaz hogy van ennél jobb megoldás is de kezdésnek nem olyan rossz én szerintem, de ott kísérletezgessél inkább mert így fogod rendesen megtanulni igazából és így fogsz rájönni dolgokra, mert a tutorial az inkább csak segédanyag ami ad egy lökést ha megakad valahol az ember.

gyakorolj és így sok jót fogsz még majd csinálni a PS-ben. Csak idő és gyakorlás.

2013. máj. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 SirPurgatory válasza:
Olyan nincs,hogy a videoban sikerül te úgyan úgy csinálsz mindent és nem sikerül,akkor valahol hiba van tehát nem úgyan az történt mint a videoban pl nem olyan PS-el dolgozol mint ami a videoban van mert ahogy újjúl a PS ahogy egyre több plusz lehetőség lesz benne úgy változnak a dolgok elérései és a kinézetei és itt gondolok arra lehet hogy egy csúszka már nem ott van min ta videoban vagy ott van a csúszka csak mást vezérrel,csak azért mondom ezt neked mert én is voltamn igy az elején,áááá biztos rossz a video mert úgyan azt csináltam és nem müködik aztán mindig kiderült,hogy én basztam el valahol :) tessék és még magyarok is. https://www.youtube.com/channel/UCGMeeluDokZVa-hPEeSroUg/vid.. ha neked angol a PSes és nincsen benne magyar nyelv akkor rámész a PS ikonra jobb gomb a fájlt tartalmazó mappa megnyitása ott LOCALS/SUPPORT FILES ott van egy tw10428.dat FÁJL nevezd át a fájl kiterjesztését bat-ra tehát igy nézzen ki tw10428.bat,remélem azt tudod hogyan kell megcsinálni hogy a kiterjesztése látszodjon egy fájlnak,na igy angol lesz a kövi ujjra inditássnál a PS ha azt szeretnéd hogy megint magyar legyen a fájlt vissza irod értelemszerűen .dat-ra,ha valami elmókolnál akkor miután elinditod a PS-t rögtön legyomod a ctrl+alt+shift-et gyorsnak kell lenned :) na ezzel vissza tudod állitani gyáriállapotára a PS-t.
2019. márc. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!