Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Dell M5010 laptopom az utóbbi...

Dell M5010 laptopom az utóbbi időben állandóan lefagy, lassú, és össze-vissza rendezi az asztalon található dolgaim, rosszul menti el a fájlokat. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Az op.rendszer nyár végén lett újratelepítve, azzal nem kellene problémának lennie. De lassan már 2 program sem futhat egymás mellett mert szinte beáll az egész.Bőven van még hely is a meghajtókon, nincs túltömve. Attól félek, hogy valami más lesz a baj.
2012. nov. 22. 22:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Lefagy, lassú, össze-vissza vannak az asztalon a dolgok. Utóbbi a képernőfelbontás automatikus állítása miatt van, ami a videokártyát szokta jelezni. Ez egy 1-2 éves gép lehet a megjelenési dátumból következtetve. Mennyire szokott hangosan működni, mennyire forró használat közben?


Ha hangos, vagy forró akkor eltömődött a hűtőborda. Próbáld meg szétszedni - ehhez az interneten vagy a gépkönyvben található leírás - majd fújasd ki a hűtőbordát a ventilátor körül kompresszorral.

2012. nov. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen, most novemberben lesz 2 éves a gép.

A melegedéssel mindig is volt probléma, elég gyorsan képes felforrósodni. De akkor picit alátámasztottam, és nem volt baja eddig ettől.

Az utóbbi időben időnként másként "zúg", halkan, de hallani lehet valamit, amit előtte még sosem.

Szétszedni meg nem merem, mert 1: van még rajta garancia,2: csajból vagyok, nem szabad nekem ilyenekbe bele turkálni :)

Úgyhogy ha nem akarna javulni a helyzet, márpedig nem nagyon akar, akkor szerviz lesz ebből, mert féltem a gépet.

2012. nov. 23. 19:54
 3/3 anonim ***** válasza:
#1. vagyok. Ok, ha még garanciális, akkor vidd szervízbe, még ingyen van (én is ezt tenném). A laptopoknak a túlmelegedés egyébként a legnagyobb problémája.
2012. nov. 26. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!